Geldik 2018’in Sonuna,

Acısıyla tatlısıyla bir sene daha geçti. Gerçekten de 2019 kapıda ve herkesin koca bir yılını gözden geçirdiği, yeni yıla göz kırptığımız günlerdeyiz. Dile kolay 365 gün 6 saat; neler gelişiyor, neler değişiyor. Kısaca eski ve yeni çalışma ortaklarımızla RADAR WFP tarafında neler oldu göz atalım mı?

ARTİKA MİMARLIK WEB SİTESİ TASARIMI

& FOTOĞRAF DÜZENLEMELERİ

ARTİKA MİMARLIK OFİSİ yıllardır İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli yerlerinde hizmet veren, çok çeşitli projelerde çalışmış, önde gelen mimarlık ofislerinden biri. Başta sadece “güncel bir web sitemiz olsun, eskisini yenileyelim yeterli” ile gelmelerine rağmen sonunda portföylerinin detaylı olarak sunulduğu bakım ve güvenlik süreçleri yenilenmiş bir site sahibi oldular.

Artika Mimarlık web site yenileme hizmetinin yanında WordPress için rutin bakım ve güvenlik hizmeti ile fotoğraf düzenleme hizmetini de alarak sanal dünyadaki ismini daha da güçlendirdi. Fotoğraflarına uyguladığımız düzenleme ve arama motoru optimizasyonları ile birinci sıradaki yerlerini koruyorlar.

Muhtemelen alfabedeki yerlerinden olsa gerek 2018 senesi boyunca Artika ile bol siber mücadeleli bir sene geçirdik yine de ne müşterimiz, ne de kullanıcıları bunu bir anlığına bile fark etmediler. Tabi kendilerine sunduğumuz raporlar dışında =)

LANDART STÜDYO WEB SİTESİ TASARIM

& FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

LANDART STÜYO‘nun web sitesinin benim için kendisini özel kılan kısmı bu sefer tamamen peyzaj mimarlığı üzerine bir çalışma yapmış olmam. Anlayacağınız bolca yeşil içerisinde bir çalışma oldu. 2018 Nisan ayında başlayan çalışmalar Mayıs ayında hızlı bir şekilde meyvesini verdi. Bu sefer yepyeni bir site yapmak yerine var olan bir siteyi yeniledik. LandArt Stüdyo web sitesi tasarımının yanı sıra ellerindeki mevcut fotoğrafların düzenlenmesi hizmetini de alarak fotoğraf galerisini web sitesinin tasarımla uyumlu şekilde oluşturulmasını sağladı.

TVHMD WEB SİTESİ TASARIMI

Tayyareci Vecihi Hürkuş Müzesi Derneği, Vecihi Hürkuş’un hayatını, ideallerini yaptıklarını toplumumuz ile paylaşmak ve Tayyareci Vecihi Hürkuş Müzesi’ni kurabilmek için 2007 yılından beri yüksek çaba harcayan bir dernek. Sesini duyurabilmek için yıllardır etkinlikler düzenliyor, konferanslar veriyor, sergiler düzenliyor ve Vecihi Hürkuş hakkındaki yanlışları düzeltip, doğruların paylaşılması için çaba sarf ediyor. Kar amacı olmayan bir kuruluş olan derneğin web sitesi tasarımı, derneğin amaç ve ihtiyaçları doğrultusunda özellikle kolay bilgi aktarımı, çok çeşitliliğin sunumu ve çok fonksiyonellik ön plana alınarak tamamlandı. 2018 Ocak ayında canlı yayına başlayan ve gerek tarihten, gerek günümüzden kaliteli içerikler üretmeye özen gösteren web sitesinin tıklanma oranları ve takipçi sayısı her geçen gün daha da artmakta.

YHKKD WEB SiTESİ TASARIMI & FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Tamamen gönüllülük usulü olarak bir hayvan barınağı için ücretsiz web sitesi yapacağımızı duyurmamızın ardından gelen talep ile belki de Türkiye’de en çok göz ardı edilen konulardan birinin üzerine giden bir ekip bize ulaştı. Yük Hayvanlarını Koruma ve Kurtarma Derneğinin böyle bir ihtiyacı vardı ve biz de bu güzel insanlar için elimizden gelen desteği eksik etmedik. Konu ile ilgili yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

HOOOP THE BAG WEB SİTESİ

Ödüllü tasarımları ile Gizem Yücelen yarattığı ve dünyaya sunduğu markası Hooop The Bag web sitesi’de acil bölümümüzden Radar WFP’ye giriş yapmıştı. O günden bugüne baya yol katettik, hala biraz yolumuz olsa da 2018’i kapattığımız en büyük bu proje işte bu e-ticaret sitesi. Şimdilerde Sistem tıkır tıkır çalışırken bize de kurtarılması düşük şansa sahip bir web sitesini kurtarmanın haklı gururunu kalıyor.

2019’DA DEVAM EDEN PROJELER 

  • Kemal Arslan Art Web Sitesi
  • DAD Mimarlık Fotoğraf Çekimleri
  • Taciser Sevinç’s Art & Design Web Sİtesi

 

NERD’İK PROJELERİMİZ

  • Yapay Zeka Kullanımı ile Fotoğraf Etiketleme
  • Fotoğrafçılar için Online Fotoğraf Sunumu
  • Stok Fotoğrafçılar için Ajans Giriş Hizmeti
  • Creatures In The Cloud Projesi

2019'DA YENİ WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN SUNDUĞUMUZ HİZMETLERLE KARŞINIZDAYIZ

Yenilenmiş web sitemiz ile hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya standart hizmetler için ödeme yapmak artık çok daha kolay. Sağlık mutluluk ve kalite dolu bir senede görüşmek dileği ile.