Yıl 2020,

Aslında 2020 olalı bir kaç ay oldu bile ama biz hala 2019’da buralarda neler olduğunu anlatmamışız bile, Fotoğraf çekimi projeleri, yeni web siteleri derken bakalım Radar WFP’de özetle neler olmuş son bir senede.

DAD Mimarlık Fotoğraf Çekimi

2019’un ilk çekimini DAD mimarlık ile yapmıştık, Şehir dışı fotoğraf çekimimiz şimdiden bir kaç derginin konusu oldu. Yoğun geçen bir sene olduğundan bazı projeler 2020 yılına sarktı ve biz de merakla projelerin tamamlanmasını bekliyoruz.

A46 Organization

Türkiye’de ki organizasyon markalarından biri olan A46 ile 2019 Mayıs ayında tanıştık ve hem özel etkinliklerde hem de aralarında Brothers 1801, Chanel, Galatasaray Spor Klübü, MESS, Doğan Holding gibi kurumsal müşterilerinin etkinliklerinde birlikte çalıştık.

Pınar Günay Single Kapak Çekimi

Gerçek bir müziksever olan Radar WFP keşfedilmesi gereken yeteneklere ve sesleri önemsiyor. Her ne kadar Pınar Günay müzik camiasının yakından tanıdığı isimlerden biri olsa da kendi bestesi olan “Senden Sonra” isimle ilk singlenı dinlemek ve single kapağını fotoğraflamak ne şanslıyız ki bize nasip oldu. Başarılarının devamını diliyoruz Pınar =).

LandArt Stüdyo Fotoğraf Çekimi

Eski müşterilerimizden LandArt Stüdyo ile de projelerini keyifle fotoğrafladık ve yeni e-ticaret girişimlere dair fikir yürütme toplantıları düzenledik. Bu sene itibarı ile daha önceden hazırladığımız web sitelerini las.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Cooklife Mag Fotoğraf Çekimi

Şahsına münasır dergi Cooklife Mag’ın 14. sayısı için #istanbulslowguide konsepti ile Analog Kültür ve Markus Ribs’i yaratıcıları ile birlikte fotoğrafladık.

Naif Tasarım Fotoğraf Çekimi

En eski müşterilerimizden Naif Tasarımın her yıl düzenlediği Openhaus’un ikinsini çekimlerini yaptık. 2018’de yapmış olduğumuz web siteleri ise bu sene baştan aşağıya yeniden tasarlanacak. Naif’e yakışır bir web sitesi için çalışmalara devam ediyoruz =).

Trust Water Investments Web Sitesi

Amerika’da yer alan Gayrımenkul Danışmanlık ve Yatırım Hizmeti veren TWI’ın web sitesini tasarladık ve yayına aldık. Mobil First yapıda olan web sitesini investtrustwater.com adresinden inceleyebilirsiniz.

3 Homes Design Studio Fotoğraf Çekimi

Alara Koçibey, Tuvana Büyükçınar ve Emine Kütük’ün yarattığı marka 3 Homes için onlar tarafından tasarlanan Akapartman’ı fotoğrafladık.

2020’de Devam Eden Projeler

  • Kemal Arslan Art Web Sitesi
  • Creatures In The Cloud Projesi
  • TVHMD Web Sitesi
  • Sosyal Medya Hizmetleri

 

2020'DA WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN SUNDUĞUMUZ HİZMETLERLEYANINIZDAYIZ

 

Yenilenmiş web sitemiz ile hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya standart hizmetler için ödeme yapmak artık çok daha kolay. Sağlık mutluluk ve kalite dolu bir senede görüşmek dileği ile.