Teslimat Süresi

Ürünlerin teslimat süresi, iş hacminin müşterinin verdiği bilgilerin tam olmasına bağlı olarak 1-4 hafta içerisindedir.

Kişiye özel tasarımların teslimat süresi değişiklik gösterebilir. Bu durumda teslimat süresi ek sözleşmede belirtilmektedir.

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz fiziksel üründen/ürünlerden memnun kalmamanız durumunda, ürün/ürünleri, kullanılmamış olması şartı ile  ürün teslim tarihinden 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Sipariş ettiğiniz hizmetlerde, hizmet yerine getirilmiş ise iade yapılamaz. Ancak, Radar WFP tarafından hiç bir şekilde yerine getirilmemiş hizmetlerde, siparişten 3 ay içerisinde içerisinde halen yerine getirilmemiş hizmetler için ödeme iadesi talep edebilirsiniz.

İade işlemini başlatmadan önce hangi ürünü iade etmek istediğiniz ile ilgili info@radarwfp.com adresine mail atmanız gerekmektedir.

Siparişinizle beraber size yollanan faturayı, iade etmek istediğiniz fiziksel ürün ile beraber aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Sahrayıcedit Mah. Halk Sk. No: 19/8
Kadıköy - İstanbul / Türkiye

İade edilmek istenen ürün/ürünlerin kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

İptal işleminizin onaylanması ile birlikte, iptal edilen ürün tutarı 15 gün içerisinde tarafınıza geri iade edilecektir. Ödeme EFT/Havale ile yapıldıysa, ürün tutarı iade formunda belirtmiş olduğunuz IBAN numarası üzerinden tarafınıza geri iade edilecektir. Ödeme kredi kartı ile yapıldıysa, ürün iade tutarı bankanızın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır.

Kişiye/Kuruma Özel Tasarımlar

Kişiye özel veya kuruma özel, müşteri isteği ile hazırlanan ürünlerin iadesi mümkün değildir. Şikayetinizle ilgili lütfen iletişime geçiniz.